Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » pobieranie plików » MP3jam 1.1.6.1

MP3jam

1.1.6.1
pobieranie plików
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
14 MB
Aktualizacja:
07.08.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
pobieranie plików
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3028 (54 w tym miesiącu)
Opis MP3jam 1.1.6.1
 
 

MP3jam to lekki, darmowy i bardzo prosty w obsłudze program do wyszukiwania i pobierania muzyki za pośrednictwem internetu. Charakteryzuje się inteligentną wyszukiwarką, za pomocą której znajdziemy każdy, dowolny utwór muzyczny, wykonawcę lub nawet cały album. Program pobiera muzykę zupełnie za darmo. W dodatku jest w pełni legalny i nie posiada żadnych reklam.

Wystarczy wpisać dowolne słowo, a wyszukiwarka automatycznie wyszuka wykonawcę, album lub utwory muzyczne. Następnie użytkownik może ściągnąć na dysk twardy dowolny plik muzyczny lub cały album, a także przesłuchać muzykę przy użyciu wbudowanego odtwarzacza muzycznego (bez potrzeby pobierania utworu muzycznego).

Oferuje również odsłuchiwanie zapisanych utworów w historii pobierania, a także dzielić się z poziomu aplikacji informacjami na temat muzyki w serwisach społecznościowych – Facebook lub Twitter. Program sortuje wszystkie wyszukane utwory według nazwy utworu lub albumu. MP3jam pobiera muzykę w jakości 320 kbps i zapisuje ją w formacie MP3.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook