Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » pobieranie plików » FireDM 2021.7.26

FireDM

2021.7.26
pobieranie plików
Rozmiar:
40 MB
Aktualizacja:
27.07.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
pobieranie plików
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
282 (51 w tym miesiącu)
Opis FireDM 2021.7.26
 
 
FireDM pobiera praktycznie każdy rodzaj pliku z internetu, w tym materiały wideo z popularnych witryn internetowych (na przykład z YouTube). FireDM jest rozpowszechniany za darmo w formie open Source i został napisany w Pythonie (Internet Download Manager). Warto dodać, że bazuje na następujących bibliotekach youtube_dl i PySimpleGUI.

Oferuje bardzo stabilny silnik, który umożliwia pobieranie z wielu połączeń (wielowątkowość). Przeprowadza automatyczną segmentację plików, wznawia nieukończone pobieranie oraz odswieża niedziałające odnośniki (URL).

Pozwoli wygodnie pobierać filmy na przykład z YouTube'a, gdzie określamy jakość obrazu podczas zapisu oraz format końcowy. Pobieramy calą listę odtwarzania lub wybrane filmy z dowolnego kanału na YT.

Możemy oglądać filmy podczas pobierania, ściągać napisy do filmów, zapisywać metadane do pobranych plików, a nawet zaplanować pobieranie danych za pomocą harmonogramu. Obsługuje proxy (http, https, czy socks / socks 5) czy sprawdza sumy kontrolne (MD5 i SHA256).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook