Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » pobieranie plików » EagleGet 2.1.6.70

EagleGet

2.1.6.70
pobieranie plików
Rozmiar:
10.1 MB
Aktualizacja:
18.05.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
pobieranie plików
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
13958 (41 w tym miesiącu)
Opis EagleGet 2.1.6.70
 
 
EagleGet to bezpłatny i bardzo przydatny program wspomagający oraz przyśpieszający pobieranie plików z internetu.

Aplikacja została wyposażona w zaawansowaną technologię wielowątkową, która zwiększa przepustowość łącza internetowego i tym samym przyśpiesza pobieranie różnych plików z sieci.

EagleGet obsługuje 32 i 64-bitowe wersje przeglądarek internetowych oraz najważniejsze protokoły HTTP, FTP, HTTPS, RTSP itp.. Integruje się z przeglądarkami, instalując w nich dodatkowe wtyczki, wspomagające przechwytywanie i pobieranie plików z sieci.

Kolejnym atutem programu jest możliwość przechwytywania strumieni wideo z różnych portali internetowych (np z YouTube). Wspiera formaty 720, 1080p czy HTML5 i zapisuje filmy bezpośrednio na dysku twardym. Jest idealnym oprogramowaniem do pobierania dokumentów, muzyki, filmów oraz innych rodzajów plików.

Nie zabrakło w nim również wbudowanej funkcji Batch, umożliwiającej pobieranie wielu plików w tym samym czasie. Warto też wspomnieć o wbudowanym harmonogramu zadań, monitoringu pobieranych i ukończonych zadań i przeprowadzania weryfikacji integralności pobieranych plików.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook