Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » pobieranie plików » Download Master 6.21.1.1675

Download Master

6.21.1.1675
pobieranie plików
Rozmiar:
7.5 MB
Aktualizacja:
24.07.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
pobieranie plików
Ocena:
2.7
Oceń:
Pobrano:
5191 (77 w tym miesiącu)
Opis Download Master 6.21.1.1675
 
 

Download Master to bezpłatny, prosty w użyciu i niezwykle przydatny menadżer wspomagający pobieranie różnych plików z internetu. Program cechuje się wygodą i w pełni funkcjonalnym interfejsem graficznym oraz możliwością pobierania plików przy maksymalnej prędkości łącza internetowego.

Download Master stanowi godną konkurencję dla najpopularniejszych menadżerów do pobierania plików (Internet Download Manager, Flashget). Obsługuje wtyczki, które rozszerzają funkcjonalność oprogramowania, wspiera też serwery FTP, a także posiada dodatkową wtyczkę, która integruje się z zainstalowanymi przeglądarkami internetowymi. Wspomaga ona pobieranie plików umieszczonych na stronie internetowej. Wystarczy kliknąć na odpowiedni plik i wtyczka automatycznie przeniesie źródło pliku do programu (umieszczając ją na liście oczekującej do pobierania).

W programie możemy również ustawić prędkość pobierania danych, posegregować ściągnięte pliki według kategorii utworzonych na lewym pasku (pliki archiwalne, muzyczne czy wideo). Download Master oferuje możliwość pobierania wielu plików w tym samym czasie.

Uwaga:
Instalacja programu przebiega w języku ukraińskim. Po jego uruchomieniu, wszystkie opisy i teksty zawarte w programie są w języku angielskim.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook