Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » Avast Internet Security 2020 20.6

Avast Internet Security

2020 20.6
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
224 KB
Aktualizacja:
30.07.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
18479 (45 w tym miesiącu)
Opis Avast Internet Security 2020 20.6
 
 

avast! Internet Security to kompleksowy pakiet bezpieczeństwa zapewniający kompleksową ochronę przed wirusami, oprogramowaniem szpiegowskim oraz spamem. Posiada także zaporę ogniową, która została teraz udoskonalona za pomocą nowej technologii avast! SafeZone. Do dyspozycji oddano odizolowany, wirtualny pulpit, niewidzialny dla potencjalnych czynników atakujących, w którym można bezpiecznie dokonywać zakupów internetowych i korzystać z bankowości elektronicznej.

Wśród najistotniejszych możliwości pakietu znalazła się ochrona poufnych transakcji podczas zakupów internetowych i korzystania z bankowości elektronicznej, bezpieczne korzystanie z sieci społecznościowych (Facebook itp.) oraz komunikatorów, blokowanie ataków hakerów i ochrona tożsamości użytkownika. W trosce o zachowanie jak najwyższego bezpieczeństwa, bazy wirusów aktualizowane są w czasie rzeczywistym przy wsparciu chmury, co eliminuje konieczność oczekiwania na tradycyjną aktualizację bazy. Najnowsze definicje wirusów są w sposób ciągły dodawane do bazy.

Avast! Internet Security posiada także system reputacji plików. Funkcja FileRep informuje użytkownika, czy plik jest bezpieczny przed jego otwarciem, co jest częściowo ustalane na podstawie liczby osób mających plik i daty utworzenia pliku. Ta technologia jest również używana wewnętrznie przez silnik skanujący, który może dzięki niej podejmować bardziej inteligentne decyzje.

Uwaga:
Wersja próbna pozwala na 30 dni bezpłatnego testowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook