Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » ZoneAlarm Extreme Security 15.8.163.18715

ZoneAlarm Extreme Security

15.8.163.18715
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
5.6 MB
Aktualizacja:
08.04.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
2303 (20 w tym miesiącu)
Opis ZoneAlarm Extreme Security 15.8.163.18715
 
 

ZoneAlarm Extreme Security to wszechstronny pakiet bezpieczeństwa. Integruje w sobie wszystkie niezbędne moduły do zachowania bezpieczeństwa w systemie Windows.

Oprogramowanie chroni użytkownika podczas pobierania plików z Internetu, analizuje sieć BitTorrent na trzy unikalne sposoby. Moduł OSFirewall monitoruje zmiany zachodzące w komputerze i w razie potrzeby zatrzymuje nowe ataki. Ponadto w pakiecie znajdziemy kontrolę rodzicielską, dwukierunkowy firewall, ochronę tożsamości, zabezpieczenie przed kradzieżą haseł, Anti-Spam, itd.

ZoneAlarm Extreme Security wyposażony został w narzędzia do optymalizacji systemu operacyjnego oraz tworzenia kopii zapasowych online.

W dobie popularności portali społecznościowych takich jak Facebook, nie lada rolę odgrywa zachowanie należytego poziomu prywatności. ZoneAlarm Extreme Security wychodzi naprzeciw użytkownikom oferując funkcję Facebook Privacy Scan, która analizuje naszą ostatnią aktywność w serwisie Facebook i sygnalizuje nas, gdy tylko zostaną wykryte jakiekolwiek nieprawidłowości mogące godzić w naszą prywatność.

Innowacyjną opcją jest także opcja Find My Laptop, lokalizująca komputer oraz umożliwiająca zdalne odzyskanie danych. Nie zabrakło również modułu chroniącego nasz system przed szerokiej maści keyloggerami. Najnowsza wersja pakietu została wyposażona w narzędzie do otwierania załączników z poczty e-mail w bezpiecznym wirtualnym środowisku.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook