Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » TrustPort Total Protection Sphere 17.0.6.7106

TrustPort Total Protection Sphere

17.0.6.7106
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
358 MB
Aktualizacja:
03.05.2019
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
1562 (8 w tym miesiącu)
Opis TrustPort Total Protection Sphere 17.0.6.7106
 
 

TrustPort Total Protection Sphere to maksymalna ochrona przed cyberprzestępczością i kradzieżą cennych danych. Maksymalne bezpieczeństwo dla ochrony komputera przed złośliwym oprogramowaniem, zagrożeniami online i wykorzystywaniem prywatnych danych.

Program korzysta z mechanizmu tradycyjnego skanowania i analizy heurystycznej niedopuszczającej by szkodliwe oprogramowanie przedostało się do systemu operacyjnego.

Firewall
Zapora służy do blokowania prób ataków sieciowych. Program automatycznie umożliwia komunikację Internetu z najczęściej używanymi aplikacjami. W przypadku nieznanych lub podejrzanych programów użytkownik jest zawsze pytany, czy połączenie powinno być dozwolone, lub zabronione.

Ochrona rodzicielska
Program wyróżnia 13 kategorii niepożądanych witryn internetowych, na przykład witryn pornograficznych lub hazardowych, które można zablokować za pomocą funkcji blokady rodzinnej. Indywidualni użytkownicy mogą tworzyć własne profile dotyczące blokowania wybranych kategorii.

Szyfrowanie danych i niszczarka plików
Dwie metody szyfrowania plików są dostępne. Do bezpiecznego wykonywania kopii zapasowych danych korzystne jest przechowywanie ich w zaszyfrowanym archiwum, do codziennego bezpieczeństwa mogą być trzymane na szyfrowanym dysku. Ponadto program pozwala na stałe niszczenie poufnych danych, które nie są już w użyciu.

Dysk ratunkowy
W przypadku poważnego uszkodzenia wirusem, program umożliwia tworzenie kopii zapasowych na dysku z modułu systemu antywirusowego. Po pobraniu systemu operacyjnego z kopii zapasowej na dysku możliwe jest wyeliminowanie szkodliwego oprogramowania, którego nie można usunąć w inny sposób.

Portunes - menadżer haseł
Portunes to aplikacja, która chroni poufne dane, takie jak informacje o kartach kredytowych, kontach bankowych, nazwach użytkownika i hasłach, numery PIN, notatki prywatne itp. Wszystkie dane są chronione hasłem przed hakerami i złośliwym oprogramowaniem w każdym miejscu i są bezpiecznie przechowywane w chmurze . Hasła są zabezpieczone i dostępne z komputera z systemem Windows. Portunes można również synchronizować z urządzeniami mobilnymi i mieć do dostęp do haseł, które są przechowywane w chmurze.

Wybór Redakcji Instalki.pl
Program otrzymał wyróżnienie "Wybór Redakcji". Rekomendacja stanowi gwarancję oprogramowania wysokiej jakości, która została doceniona przez ekspertów.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook