System Shield

5.0
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
448 KB
Aktualizacja:
03.04.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
656 (36 w tym miesiącu)
Opis System Shield 5.0
 
 

System Shield to potężny pakiet zabezpieczający komputer przed hakerami, kradzieżą danych oraz szkodliwymi aplikacjami. System Shield skuteczne eliminuje szkodniki i chroni system przed zainfekowaniem komputera przez wirusa, robaka, trojana lub inne niebezpieczne aplikacje infitrujące nasze prywatne dane.

Oprogramowanie solidnie chroni nasze prywatne pliki, dokumenty oraz zabezpiecza nasze konta bankowe lub inne konta, do których logujemy się przez strony internetowe. System Shield zabezpiecza system przed rozwijającymi się wirusami, które korzystają z techniki shapeshifting, w celu ominięcia zabezpieczeń przez zainstalowane oprogramowanie antywirusowe. Doskonale radzi sobie z wykrywaniem i usuwaniem backdoorów, adware, keyloggerów czy nawet Botnetów. Według producenta, program wykrywa ponad dwa miliony różnych wirusów oraz innych zagrożeń z sieci.

System Shield korzysta z różnych silników skanujących. Wśród nich znajdziemy między innymi moduł antywirusowy do skanowania w czasie rzeczywistym i wykrywania wirusów oraz innych niebezpiecznych aplikacji. Interesująco prezentuje się moduł AntiSpyware, który aktywuje się po instalacji całego pakietu. Gromadzi ważne dane wszystkich użytkowników (konta bankowe, dokumenty, hasła, a nawet dane kart kredytowych. Następnie chroni przed aplikacjami szpiegowskimi, które wywołują konflikty i błędy w systemie operacyjnym. Warto parę słów powiedzieć o dwóch technologiach - HyperScan oraz Sentient. Pierwsza z nich zapewnia dodatkową ochronę komputera i eliminuje wszelkie zagrożenia z zewnątrz w czasie rzeczywistym. Druga zaś, oparta została na technice heurystycznej, w celu łatwiejszego i szybszego rozpoznawania i neutralizowania szkodliwych aplikacji. 
Uwaga:

Próbna wersja programu wymaga posiadanie klucza licencyjnego. Po uruchomieniu programu, możemy poprosić o klucz podajać swój adres e-mail ze strony producenta. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook