Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » Spybot - Search & Destroy + AV 2.1 Beta

Spybot - Search & Destroy + AV

2.1 Beta
pakiety zabezpieczeń
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
34.69 MB
Aktualizacja:
18.04.2013
Przepraszamy. Pobieranie jest niedostępne, program nie jest już rozwijany.
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
526
Opis Spybot - Search & Destroy + AV 2.1 Beta
 
 

Spybot - Search & Destroy + AV to skuteczny pakiet zabezpieczający komputer przed złośliwymi programami oraz wirusami. W jego skład wchodzą narzędzia do wykrywania i usuwania rootkitów oraz złośliwych aplikacji typu spyware i adware. Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany moduł antywirusowy, przeznaczony do wyszukiwania i zwalczania groźnych wirusów, a także zapewniający pełną ochronę systemu w czasie rzeczywistym. Program skanuje komputer i wyszukuje podejrzane elementy. Do tego przegląda pliki cookies, które pochodzą z serwisów reklamowych zbierających informacje o użytkowniku.

Interfejs programu jest bardzo czytelny i funkcjonalny. Główny ekran programu „Start Center” składa się z trzech różnych sekcji, oddzielających narzędzia pod względem zastosowania. W pierwszej sekcji znajdziemy wyłącznie podstawowe moduły, znane z poprzedniej wersji programu, które zostały ulepszone przez producentów. W drugiej sekcji, użytkownicy mogą korzystać z zaawansowanych modułów, które wspomogą przy zarządzaniu wszystkimi aplikacjami i procesami, a także naprawią system przywracając niezbędne pliki systemowe i wpisy do rejestru. Nie zabrakło w nim również rozbudowanego skanera do wyszukiwania i zwalczania niebezpiecznych Rootkitów. W trzeciej, ostatniej sekcji znajdziemy narzędzie do skanowania urządzeń przenośnych i kreator do tworzenia płyty bootowalnej (samouruchamiającej) z oprogramowaniem.

Spybot – Search & Destroy + AV chroni system operacyjny i dane użytkownika przed niebezpiecznymi wirusami, a także innymi szkodnikami czyhającymi w internecie. Blokuje podejrzane strony internetowe, a także obsługuje procesory wielordzeniowe.

Uwaga:

Program Spybot – Search & Destroy + AV dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.

Na chwilę obecną produkt dostępny jest w fazie beta i może powodować problemy techniczne.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook