Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » Roboscan Internet Security Free 2.5.0.17

Roboscan Internet Security Free

2.5.0.17
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
26 MB
Aktualizacja:
04.06.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1588 (9 w tym miesiącu)
Opis Roboscan Internet Security Free 2.5.0.17
 
 

Roboscan Internet Security Free to pakiet narzędzi do ochrony systemu operacyjnego. W skład pakietu wchodzi zapora ogniowa, narzędzie do zwalczania anti-malware, antywirus oraz narzędzia do zarządzania wszystkimi lukami bezpieczeństwa w systemie.

Pakiet ten charakteryzuje się skutecznym skanerem do zwalczania groźnych oraz niebezpiecznych szkodników, jakimi są wirusy, trojany i inne złośliwe oprogramowania. Program posiada dwa silniki skanujące. Jeden pochodzi od popularnego BitDefendera, a drugi został stworzony przez samego producenta oprogramowania (Roboscan`s Tera). Obydwa silniki wpływają na szybkość i skuteczność podczas wyszukiwania szkodników. 

Roboscan Internet Security Free zabezpiecza system w czasie rzeczywistym i wykrywa zagrożenia podczas przeglądania stron internetowych czy odbierania poczty elektronicznej. Ponadto posiada trzy zróżnicowane tryby działania – skanowanie szybkie, standardowe i zaawansowane. Ten ostatni jest najbardziej funkcjonalny i wyszukuje dokładniej, ale sam proces skanowania przebiega znacznie dłużej niż w przypadku dwóch pierwszych trybów skanowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook