Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » Norton Security 2021

Norton Security

2021
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
186 MB
Aktualizacja:
05.05.2021
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
6381 (70 w tym miesiącu)
Opis Norton Security 2021
 
 

Norton Security jest kompleksowym pakietem bezpieczeństwa łączącym w sobie oprogramowanie antywirusowe, zaporę sieciową i wiele innych składników wpływających na całokształt ochrony.

Produkt na bieżąco analizuje zachowanie zarówno znanych plików jak i tych, które jeszcze nie zostały sklasyfikowane. Analiza odbywa się bowiem nie na podstawie nazwy podejrzanego pliku ale jego zachowania.

Niezwykle istotny wpływ odgrywa również zapora sieciowa, blokująca zarówno ataki z zewnątrz jak i niepożądany ruch wychodzący. Zakres ochrony sieciowej poszerzono o wczesne wykrywanie zagrożeń płynących z pobieranych aktualnie danych dzięki technologii Norton Insight.

Norton Security to także zaawansowana ochrona korespondencji e-mail. O jak najwyższy poziom skuteczności wykrywanych zagrożeń dba filtr antyspamowy wyłapujący niepożądane wiadomości. Nie zabrakło także funkcji automatycznego wypełniania formularzy internetowych, co może uchronić poufne dane użytkownika przed działaniem keyloggerów.

Pakiet łączy w sobie także pomniejsze składniki, analizujące poprawność procedury startowej systemu operacyjnego czy uruchamiane wówczas programy. Producent zaimplementował ulepszoną technologię SONAR 2, której zadaniem jest wykrywanie szkodliwych plików, na które jeszcze nie zostały opracowane żadne szczepionki.

W przypadku, gdy w wyniku działania złośliwego oprogramowania nie ma możliwości startu systemu, można skorzystać z wbudowanego narzędzia do tworzenia bootowalnego dysku ratunkowego. Poza możliwościami stricte ochronnymi, Norton Security wyposażono również w kilka funkcji mających na celu poprawę wydajności działania komputera oraz wydłużenie czasu pracy na baterii w przypadku laptopów.
Uwaga:

Aby uzyskać najnowszą wersję oprogramowania, należy uruchomić usługę LiveUpdate. W celu uzyskania najnowszej wersji, będziemy zmuszeni kilkakrotnie przeprowadzać proces aktualizacji przy użyciu usługi LiveUpdate.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook