Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » Norton 360 22.21.3.48

Norton 360

22.21.3.48
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
210 MB
Aktualizacja:
05.05.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
3.5
Oceń:
Pobrano:
37709 (202 w tym miesiącu)
Opis Norton 360 22.21.3.48
 
 

Pakiet Norton 360 to najlepsze rozwiązanie zabezpieczające firmy Symantec - zawiera wszystkie składniki, w tym programy Norton AntiVirus i Norton Internet Security oraz 2 GB bezpiecznego miejsca na kopie zapasowe online.

Zapewnia aktywną ochronę, co pozwala na swobodne korzystanie z sieci przy pełnych zabezpieczeniach. Posiada wyjątkowo szeroką gamę ochrony internetowej, która powstrzymuje większość zagrożeń, zanim przenikną one do komputera. Rozbudowana warstwa odpowiadająca za usuwanie zagrożeń rozpoznaje i eliminuje nawet najtrudniejsze do usunięcia wirusy.

Norton 360 oferuje pięć opatentowanych warstw zabezpieczeń, lepszą ochronę sieci społecznościowych, funkcje chroniące przed atakami typu scam, oraz udoskonalone funkcje działające w chmurze, wyznaczając przy tym nowe standardy wydajności i ochrony. Pakiet posiada zgodność z systemem operacyjnym Windows 8 i został zaprojektowany tak, aby zwiększyć szybkość i bezpieczeństwo w porównaniu z oprogramowaniem zabezpieczającym Windows Defender obecnym w systemie.

W najnowszej wersji znajdziemy funkcję Zabezpieczenie sieci społecznościowych - nowe rozwiązania chronią użytkowników sieci społecznościowych przed atakami i oszustwami typu scam, takimi jak wymuszanie użycia przycisku "Lubię to!" (likejacking) lub komunikaty, wiadomości i powiadomienia zawierające szkodliwy kod.

Kolejna nowość to Ostrzeżenia przed scamem - funkcje antyscam ostrzegają o potencjalnie niebezpiecznych stronach WWW, które dopiero się pojawiły lub nie mają jeszcze ustalonej reputacji w społeczności użytkowników oprogramowania Norton. Pomaga to użytkownikom chronić swoje dane dotyczące kont bankowych, haseł, loginów itp.

Producent zaimplementował Rozszerzone zabezpieczenia sieci - aby chronić użytkowników przed coraz bardziej zaawansowanymi atakami z Internetu, najnowsze wersje produktów Norton mają wzmocnione zabezpieczenia sieciowe, takie jak inteligentna zapora i rozszerzone funkcje ostrzeżeń, które teraz śledzą reputację nie tylko plików, adresów URL i domen, ale również adresów IP.

Zmiany wprowadzone w najnowszej wersji oprogramowania Norton 360 pozwoliły na znaczne skrócenie czasu uruchamiania i zamykania systemu. Zmniejszony pobór mocy pozwala na dłuższe użytkowanie baterii i szybsze uruchamianie systemu ze stanu uśpienia lub hibernacji. Pliki multimedialne, zawierające np. fotografie, nagrania muzyczne i filmy wideo, są zabezpieczone przed atakami bez ograniczania możliwości korzystania z nich.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 30 dni darmowego korzystania z pełnej ochrony. Aby uzyskać najnowszą wersję oprogramowania należy skorzystać z wbudowanej usługi LiveUpdate.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
11 Kwiecień 2021 23:27
BRAK J.POLSKIEGO !!!
Gość
18 Luty 2017 23:25
Link prowadzi do wersji NORTON 22.7.0.76 - o wiele starszej niż podana w nagłówku strony
POKAŻ ()

Facebook