Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » NETGATE Internet Security 2020 (20.0.990)

NETGATE Internet Security

2020 (20.0.990)
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
33 MB
Aktualizacja:
19.09.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3059 (25 w tym miesiącu)
Opis NETGATE Internet Security 2020 (20.0.990)
 
 

NETGATE Internet Security to kompletny pakiet zabezpieczający komputer przed wszelkimi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu. W jego skład wchodzi zaawansowana zapora, która chroni przed atakami cyberprzestępców, a także wirusami, spamem, robakami, rootkitami i innymi szkodnikami. Oprócz tego zawiera też moduły skanujące system i rejestr w poszukiwaniu zagrożeń.   

W oprogramowaniu znajdziemy narzędzie FortKnox Personal Firewall, które również chroni komputer przed wszelkimi zagrożeniami, ale dodatkowo posiada rozbudowany system antyspamowy i wyświetla wszystkie aktualne połączenia. NETGATE Internet Security skanuje dokładnie pamięć systemową oraz operacyjną, a także śledzi wszystkie pliki zapisywane na dysku twardym podczas przeglądania stron internetowych.

Program zawiera intuicyjny i przejrzysty interfejs użytkownika, a także oferuje prostą konfiguracje poszczególnych opcji i narzędzi. Chroni i zabezpiecza system w czasie rzeczywistym. Jest to jeden z lepszych aplikacji do wykrywania i usuwania wirusów oraz ochrony komputera przed wszelkimi zagrożeniami wychodzącymi z Internetu

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook