Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » McAfee Total Protection

McAfee Total Protection

pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
5 MB
Aktualizacja:
20.01.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
13416 (75 w tym miesiącu)
Opis McAfee Total Protection
 
 

McAfee Total Protection to wszechstronne oprogramowanie obejmujące ochronę w czasie rzeczywistym przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, filtry antyspamowe, zaporę internetową, kontrolę rodzicielską oraz szyfrowanie plików. Zabezpiecza również przed kradzieżą tożsamości, zagrożeniami w portalach społecznościowych oraz atakami hakerskimi.

Nowy, dyskretny aparat skanowania wysokiej szybkości umożliwia uzyskanie wysokiej wydajności, zminimalizowanie czasu skanowania i wydłużenie żywotności baterii. Funkcja jest dostępna w czasie skanowania zarówno po uruchomieniu, jak i podczas uzyskiwania dostępu.

Nowy skaner podatności umożliwia wyszukiwanie i usuwanie luk w systemie Windows i ulubionych wyszukiwarkach oraz aplikacjach użytkownika. Ochrona w czasie rzeczywistym przed złośliwym oprogramowaniem umożliwia blokowanie zagrożeń takich jak wirusy, konie trojańskie i oprogramowanie szpiegujące obecne w plikach, wiadomościach e-mail i zasobach pobranych z Internetu, z użyciem metody natychmiastowej oceny ryzyka za pośrednictwem chmury sieciowej.

Aplikacja rozpoznaje rysy twarzy lub odcisk palca, chroni hasła i umożliwia błyskawiczne logowanie do stron internetowych i aplikacji na różnych urządzeniach. Oprócz tego, Funkcja File Lock pozwala na zabezpieczenie plików osobistych przechowywanych na komputerze za pomocą hasła oraz algorytmu szyfrowania.

Uwaga:

30-dniowa wersja próbna.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook