Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » McAfee Internet Security

McAfee Internet Security

pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
5.3 MB
Aktualizacja:
20.01.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
4.3
Oceń:
Pobrano:
27713 (36 w tym miesiącu)
Opis McAfee Internet Security
 
 

McAfee Internet Security zapewnia ochronę podczas korzystania z Internetu, w czasie rzeczywistym chroniąc przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, spamem. Oferuje także bardzo ważną funkcję kontroli rodzicielskiej i zaporę. McAfee Internet Security zapewnia wszechstronną ochronę przed najnowszymi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu. Internet Security jest dla osób, które chcą łączyć się z innymi, przeglądać strony internetowe, robić zakupy w sklepach internetowych, nie myśląc bezustannie o zagrożeniach w sieci.

Pakiet wyposażono w dyskretny aparat skanowania wysokiej szybkości, który umożliwia uzyskanie wysokiej wydajności, zminimalizowanie czasu skanowania i wydłużenie żywotności baterii. Funkcja jest dostępna w czasie skanowania zarówno po uruchomieniu, jak i podczas uzyskiwania dostępu.

Nowy skaner podatności umożliwia wyszukiwanie i usuwanie luk w systemie Windows i ulubionych wyszukiwarkach oraz aplikacjach użytkownika. Ochrona w czasie rzeczywistym przed złośliwym oprogramowaniem umożliwia blokowanie zagrożeń takich jak wirusy, konie trojańskie i oprogramowanie szpiegujące obecne w plikach, wiadomościach e-mail i zasobach pobranych z Internetu, z użyciem metody natychmiastowej oceny ryzyka za pośrednictwem chmury sieciowej.

Zaawansowana zapora z funkcją ochrony przed przepełnieniem buforu umożliwia blokowanie oprogramowania przed penetrowaniem systemu operacyjnego i wykradaniem informacji, nawet w publicznych punktach dostępu. Nowa ochrona przed szkodliwymi reklamami uniemożliwia przestępcom sieciowym przesyłanie złośliwych reklam i ukrytego kodu IFrame, które mogą zainfekować komputer użytkownika.

Uwaga:
30-dniowa wersja próbna

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook