Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » Kaspersky Total Security 2021

Kaspersky Total Security

2021
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
2.78 MB
Aktualizacja:
05.03.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
14302 (78 w tym miesiącu)
Opis Kaspersky Total Security 2021
 
 

Kaspersky Total Security to zaawansowane rozwiązanie dające pełną ochronę komputera przed rozmaitymi typami zagrożeń. Łączy w sobie wiele narzędzi chroniących zarówno prywatność jak i zdjęcia czy hasła.

Jedną z istotniejszych funkcji jest moduł Bezpieczne Pieniądze, analizujący na bieżąco autentyczność stron internetowych i chroniący przed próbami przejęcia dostępu do konta bankowego, danych karty kredytowej czy danych do przelewu.

Dużą popularnością cieszą się keyloggery, rejestrujące wszystkie znaki wprowadzane z klawiatury. W związku z tym, produkt wyposażono w moduł Bezpieczna Klawiatura, który nie dopuszcza, by osoby niepowołane zdobyły nasze hasła czy nazwy użytkownika do serwisów internetowych. Ochrona haseł realizowana jest także za pomocą menadżera haseł w bezpieczny sposobów przechowującego wszelkie dane logowania.

Kaspersky Total Security charakteryzuje integracja z chmurą, do której wysyłane są kopie zapasowe plików. Takie podejście uchroni cenne dane przed utratą w wyniku działania szkodliwego oprogramowania. Nie mogło również zabraknąć kompleksowej ochrony przed exploitami, wykorzystującymi do swoich działań luki w systemie operacyjnym i zainstalowanym oprogramowaniu.

Warto również wspomnieć o możliwości usuwania niepotrzebnych zalegających na dysku twardym jak ciasteczka czy pliki tymczasowe. Wszelkie ślady aktywności zostaną usunięte także z przeglądarek internetowych. Kaspersky Total Security posiada zaawansowaną zaporę sieciową, którą cechuje zdolność do analizy poziomu bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej, z którą komputer jest aktualnie połączony. Badane są jej słabe punkty i oceniane potencjalne ryzyko.

Produkt blokuje podejrzane aplikacje, banery na stronach internetowych oraz chroni pocztę elektroniczną przed zalewem spamu. W dobie coraz powszechniejszego użycia kamer internetowych, i te są narażone na zdalne przejęcie. Instalując Kaspersky Total Security zyskujemy dostęp do technologii chroniącej przed wszelkimi próbami uzyskania dostępu do niej.

Uwaga:

30-dniowa wersja próbna

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook