Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » Kaspersky Security Cloud 21.2

Kaspersky Security Cloud

21.2
pakiety zabezpieczeń
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.7 MB
Aktualizacja:
02.11.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
760 (45 w tym miesiącu)
Opis Kaspersky Security Cloud 21.2
 
 
Kaspersky Security Cloud to bezpłatna aplikacja zapewniająca elastyczną ochronę przed zagrożeniami z Internetu dla wszystkich urządzeń domowych. Aplikacja w odróżnieniu od pozostałych produktów z rodziny Kaspersky, oferuje możliwość wykrywania i usuwania malware korzystając z chmury (Cloud). 

Oprogramowanie przeprowadza analizę wszystkich wykonywanych czynności na komputerze i tym samym skutecznie kontroluje poczynania mlodych użytkowników w tym np dzieci. W momencie instalacji podejrzanej aplikacji lub szkodliwej treście, Kaspersky Security Cloud automatycznie wyświetli specjalny monit. Oprócz tego, pokazuje równieżnowe urządzenia podłączone do sieci Wi-Fi, a także posiada wbudowany moduł antywirusowy do zwalczania licznych wirusów, trojanów i innych zagrożeń z internetu.
Uwaga:
W wersji darmowej nie uzyskamy dostępu do dodatkowych funkcji takich jak ochrona prywatności użytkownika czy menadżer do zarządzania hasłami.
Na liście rozwijanej znajdują się wersje próbne Personal i Family, które oferują dostęp do niemal wszysktich funkcji ale możemy z nich korzystać tylko przez 30 dni.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook