Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » K7 UltimateSecurity 16.0.0579

K7 UltimateSecurity

16.0.0579
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
191 MB
Aktualizacja:
14.10.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
2.7
Oceń:
Pobrano:
4162 (181 w tym miesiącu)
Opis K7 UltimateSecurity 16.0.0579
 
 

K7 UltimateSecurity to rozbudowany pakiet zabezpieczający system operacyjny Windows. Zapewnia kompleksową ochronę komputera podczas korzystania z sieci lokalnej lub Internetu. Oprócz tego oferuje pełną ochronę w czasie korzystania z poczty elektronicznej i zewnętrznych nośników danych (karty pamięci, pendrive lub dyski twarde).

Oprogramowanie te charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością. Oprócz standardowych narzędzi, oferuje możliwość zabezpieczenie prywatnych danych osobowych i kontroli przesyłanych informacji w sieci. Posiada wbudowany skaner, który działa w czasie rzeczywistym i chroni system przed atakami groźnych wirusów. Warto dodać, że potrafi również wykryć luki w zabezpieczeniach. K7 UltimateSecurity zawiera też inne przydatne narzędzia do kasowania zbędnych plików systemowych i optymalizacji dysku twardego.

K7 UltimateSecurity wyposażony został również w filtr antyspamowy, który chroni i zabezpiecza pocztę elektroniczną oraz usuwa wszelkie niechciane wiadomości. Filtr skanuje załączniki i w momencie wykrycia wirusa, przenosi je do kwarantanny lub całkowicie usuwa. Kolejnym istotnym elementem pakietu jest zapora sieciowa, która filtruje dane przesyłane i wysyłane z naszego komputera. Chroni system i dane użytkownika przed niechcianymi połączeniami i co najważniejsze, zabezpiecza komputer przed atakiem hakerów.

Uwaga:
Pakiet K7 UltimateSecurity dostępny jest wyłącznie w wersji testowej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook