Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » K7 Total Security 16.0.0919

K7 Total Security

16.0.0919
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
239 MB
Aktualizacja:
23.03.2023
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Ocena:
2.2
Oceń:
Pobrano:
8536 (330 w tym miesiącu)
Opis K7 Total Security 16.0.0919
 
 
K7 TotalSecurity to kompleksowy pakiet zabezpieczający system operacyjny Windows. Zapewnia pełną ochronę komputera podczas korzystania z sieci lokalnej lub Internetu. Oprócz tego chroni inne elementy w systemie, czyli pocztę elektroniczną, i zewnętrzne nośniki USB.

Oprogramowanie te charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością. Oprócz standardowych narzędzi, oferuje możliwość zabezpieczenie prywatnych danych osobowych i kontroli przesyłanych informacji w sieci. Posiada wbudowany skaner, który działa w czasie rzeczywistym i chroni system przed atakami groźnych wirusów. Warto dodać, że potrafi również wykryć luki w zabezpieczeniach.

K7 TotalSecurity wyposażony został również w filtr antyspamowy, który chroni i zabezpiecza pocztę elektroniczną oraz usuwa wszelkie niechciane wiadomości. Filtr skanuje załączniki i w momencie wykrycia wirusa, przenosi je do kwarantanny lub całkowicie usuwa. Kolejnym istotnym elementem pakietu jest zapora sieciowa, która filtruje dane przesyłane i wysyłane z naszego komputera. Chroni system i dane użytkownika przed niechcianymi połączeniami i co najważniejsze, zabezpiecza komputer przed atakiem hakerów.

Posiada zaawansowany skaner do wyszukiwania malware w plikach PDF i innych obiektach utworzonych we Flashu. Umożliwia też utworzenie samouruchamiającej się płyty Bootable Rescue CD do naprawy systemu po zainfekowaniu go niebezpiecznym wirusem. Znajdziemy w nim też narzędzia do optymalizacji dysku, oczyszczania z systemu zbędnych wpisów, kluczy i plików systemowych.

Uwaga:
K7 TotalSecurity dostępny jest wyłącznie w wersji testowej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
28 Listopad 2022 19:53
Najlepszy antyvirus
POKAŻ ()

Facebook