FortiClient

6.4
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
835 KB
Aktualizacja:
15.05.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4.2
Oceń:
Pobrano:
8751 (312 w tym miesiącu)
Opis FortiClient 6.4
 
 

FortiClient to darmowa wersja popularnego pakietu Endpoint Protection, który posiada wszystkie najważniejsze narzędzia do ochrony komputera w sieci. Aplikacja zabezpiecza system przed groźnymi i niebezpiecznymi wirusami oraz malware, a także blokuje dostęp do podejrzanych witryn internetowych.

Pakiet posiada zaawansowany system skutecznego wykrywania  niebezpiecznych wirusów. Warto dodać, że baza definicji wirusów jest ciągle aktualizowana, ponieważ program automatycznie nawiązuje połączenie i pobiera dane prosto z FortiGuard labs (firmy Fortinet).

W programie znajdziemy też możliwość ustawiania kontroli rodzicielskiej, która oferuje prosty i skuteczny sposób blokowania dostępu do złośliwych i podejrzanych stron internetowych. FortiClient Lite posiada też protokół SSL i IPSec do bezpiecznego nawiązywania połączenia z serwerami VPN. W pakiecie znajduje się też rozbudowany program antywirusowy, posiadający dwa tryby pracy (reaktywny i proaktywny).  Za pomocą tych trybów możemy usuwać wszelkie zagrożenia, a nawet skutecznie wykrywać zagrożenia typu zero day.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook