Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » F-Secure Internet Security 18.0

F-Secure Internet Security

18.0
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
27.05.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
28635 (59 w tym miesiącu)
Opis F-Secure Internet Security 18.0
 
 
F-Secure Internet Security to popularny pakiet składający się z silnika antywirusowego, skutecznej zapory ogniowej oraz z pozostałych narzędzi zabezpieczających komputer przed różnymi szkodnikami, wirusami czy cyberprzestępcami.

F-Secure Internet Security umożliwi nam bezpieczne i bezstresowe używanie komputera podczas przeglądania witryn internetowych, korzystania z bankowości internetowej lub robienia zakupów online w sklepach internetowych. F-Secure Internet Security automatycznie ochroni system operacyjny przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Oprócz tego zapewni pełną kontrolę rodzicielską i natychmiastowe rozpoznawanie zagrożeń w internecie.

Wraz z programem otrzymujemy też wyszukiwarkę F-Secure Search, która sprawdza wyniki wyszukiwania, aby chronić naszą prywatność! Produkt F-Secure Internet Security jest teraz udostępniany w ramach usługi F-Secure SAFE — prostego rozwiązania zabezpieczeń zapewniającego ochronę w tej samej cenie na każdym urządzeniu

Uwaga:
Aby uzyskać klucz licencyjny pozwalający na przetestowanie programu przez 30 dni, należy założyć konto na stronie producenta.


Zobacz również:
Test pakietu bezpieczeństwa F-Secure Internet Security 2014
F-Secure Internet Security 2013: Recenzja

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook