Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » Dr.Web Security Space 12.0.4.7191

Dr.Web Security Space

12.0.4.7191
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
451 MB
Aktualizacja:
21.09.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3155 (38 w tym miesiącu)
Opis Dr.Web Security Space 12.0.4.7191
 
 

Dr. Web Security Space to nowoczesne oprogramowanie zapewniające kompleksową ochronę systemu operacyjnego przed zagrożeniami z internetu. Zabezpiecza komputer przed wirusami, trojanami i innymi szkodnikami. Skutecznie sprawdza i analizuje każde pobrane pliki z sieci oraz chroni dane użytkownika przed kradzieżą.

Najnowsze wydanie łączy w sobie wiele istotnych usprawnień. Dotyczą one zarówno interfejsu użytkownika, który został całkowicie przemodelowany jak i sposobu konfiguracji oraz zarządzania programem. Od teraz wszelkie wprowadzane zmiany są na bieżąco zapisywane, a konfiguracja zajmuje tylko kilka sekund.

Dr. Web Security Space posiada zupełnie nowy moduł odpowiedzialny za zabezpieczanie plików przed ich utratą powstałą w wyniku działania wirusa. Nie mogło oczywiście zabraknąć narzędzia do wykonywania kopii zapasowych. Warto również wspomnieć o systemie Kontroli Rodzicielskiej, ograniczającym dostęp dzieci do nieodpowiednich stron internetowych. Istnieje możliwość zablokowania również pojedynczych plików i folderów znajdujących się na dysku.

Ciekawym dodatkiem jest także funkcja Urządzenia, za pomocą której zablokujemy działanie poszczególnych urządzeń peryferyjnych jak drukarka czy kamerka internetowa. Za jej pomocą możemy nawet wyłączyć transfer danych i ograniczyć dostęp do nośników wymiennych.

W najnowszej odsłonie Dr. Web Security Space udoskonalono sposób zarządzania plikami znajdującymi się w kwarantannie. W razie potrzeby użytkownik ma możliwość ich dowolnego usuwania, a nawet przywracania.


Dr.Web Security Space składa się z następujących komponentów:
  • Skaner antywirusowy – zaawansowany moduł wyszukujący i usuwający zainfekowane obiekty w komputerze. Usuwa wirusy i inne szkodniki ze wszystkich urządzeń podłączonych do komputera (nośniki USB). Monitoruje przychodzące wiadomości wraz z załącznikami (poczta elektroniczna),
  • SpiDer Guard – profesjonalny moduł monitorujący zmiany zachodzące w plikach,
  • Anti-spy – moduł blokujące adware, riskware oraz inne aplikacje szpiegowskie,
  • Anti-rootkit – narzędzie do zwalczania groźnych rootkitów,
  • SpiDer Mail Monitor – skanuje dogłębnie wszystkie wiadomości (e-mail) przychodzące przez następujące protokoły: SMTP, POP3, NNTP, IMAP4,
  • Anti-spam – moduł wykrywające spam i inne reklamy podczas przeglądania witryn lub korzystania z niektórych aplikacji,
  • SpIDer Gate – skanuje strony internetowe w czasie rzeczywistym i chroni komputer przed zagrożeniami typu phishing,
  • Parental Control – kontrola rodzicielska, za pomocą której można zabezpieczyć niebezpieczne strony internetowe,
  • Firewall – standardowa zapora ogniowa, zabezpieczająca komputer przed hakerami i cyberprzestępcami.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook