Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » Comodo Internet Security Pro 2022 12.2.2.8012

Comodo Internet Security Pro

2022 12.2.2.8012
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
5.3 MB
Aktualizacja:
25.11.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2179 (16 w tym miesiącu)
Opis Comodo Internet Security Pro 2022 12.2.2.8012
 
 

Comodo Internet Security Pro to pakiet bezpieczeństwa oferujący kompleksową ochronę przed wirusami i atakami z internetu dla komputerów z systemem Windows.

Najnowsza odsłona Comodo łączy w sobie kilka ciekawych cech. Jedną z nich jest wsparcie dla sprzętowej wirtualizacji. Usprawniono również system tworzenia logów, który od teraz przesyła wszelkie gromadzone dane do narzędzia Windows Event Logs. W dobie, gdy znaczna większość aplikacji tworzona jest zgodnie ze stylem Modern UI, również Comodo Internet Security wpasowuje się w te trendy. Nowa szata graficzna jest znacznie czytelniejsza i milsza dla oka.

Pakiet posiada moduł antywirusowy, Anti-Spyware, Anti-Rootkit, Firewall czy Anti-Malware. Ponadto zapewnia ochronę przed bootami. System Defense + zapewnia ochronę najważniejszych plików systemów i blokuje szkodliwe oprogramowanie zanim zostanie ono zainstalowane na komputerze.

Produkt Comodo wyposażony został w technologię Auto Sandbox Technology, która umożliwia uruchamianie podejrzanych elementów w specjalnym, izolowanym środowisku.

Oprócz tego oferuje nową technologię Viruscope, która dynamicznie przeprowadza analizę działań podejmowanych przez uruchomione procesy i zapobiega wyrządzaniu przez nie szkód. Warto też wspomnieć o filtrowaniu witryn internetowych, aby zwiększyć ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem i stronami wyłudzającymi różne informacje o użytkowniku.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook