Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » Comodo Internet Security 2020 12.2.2.8012

Comodo Internet Security

2020 12.2.2.8012
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
4.7 MB
Aktualizacja:
25.11.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
75042 (214 w tym miesiącu)
Opis Comodo Internet Security 2020 12.2.2.8012
 
 

Comodo Internet Security to całkowicie bezpłatny pakiet bezpieczeństwa oferujący kompleksową ochronę przed wirusami i atakami z internetu dla komputerów z systemem Windows.

Najnowsza odsłona Comodo łączy w sobie kilka ciekawych cech. Jedną z nich jest wsparcie dla sprzętowej wirtualizacji. Usprawniono również system tworzenia logów, który od teraz przesyła wszelkie gromadzone dane do narzędzia Windows Event Logs. W dobie, gdy znaczna większość aplikacji tworzona jest zgodnie ze stylem Modern UI, również Comodo Internet Security wpasowuje się w te trendy. Nowa szata graficzna jest znacznie czytelniejsza i milsza dla oka.

Pakiet posiada moduł antywirusowy, Anti-Spyware, Anti-Rootkit, Firewall czy Anti-Malware. Ponadto zapewnia ochronę przed bootami. System Defense + zapewnia ochronę najważniejszych plików systemów i blokuje szkodliwe oprogramowanie zanim zostanie ono zainstalowane na komputerze.

Produkt Comodo wyposażony został w technologię Auto Sandbox Technology, która umożliwia uruchamianie podejrzanych elementów w specjalnym, izolowanym środowisku.

Oprócz tego oferuje nową technologię Viruscope, która dynamicznie przeprowadza analizę działań podejmowanych przez uruchomione procesy i zapobiega wyrządzaniu przez nie szkód. Warto też wspomnieć o filtrowaniu witryn internetowych, aby zwiększyć ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem i stronami wyłudzającymi różne informacje o użytkowniku.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (3)
Gość
07 Listopad 2019 21:49
dużo możliwości spersonalizowania aplikacji (jeśli potrzeba), firewall z mozliwoscia blokad aplikacji, piaskownica, szybki skaner
Gość
14 Listopad 2018 11:16
Zasypuje setkami zapytań. Co z tego, skoro nie pamięta ,,białej listy" i blokuje co chwila coś. Po odinstalowaniu programu uszkadza połączenie z internetem. Porada: szukaj uszkodzonego sterownika Comodo i usuń ręcznie z ,,właściwości" połączenia internetowego. Najbardziej dokładna deinstalacja automatyczna pomija tą groźną pozostałość.
Gość
18 Listopad 2016 17:39
Przy odinstalowaniu uszkadza wszystkie połączenia z netem, w sposób niemożliwy do naprawienia bez reinstalacji Windows. Ponadto uciążliwy. Pyta dosłownie o każdy komponent instalowanego oprogramowania.
POKAŻ ()

Facebook