Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » BitDefender GameSafe 11.0.17

BitDefender GameSafe

11.0.17
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
143 KB
Aktualizacja:
13.11.2012
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
983 (9 w tym miesiącu)
Opis BitDefender GameSafe 11.0.17
 
 

BitDefender GameSafe to kompleksowe rozwiązanie ochronne przygotowane z myślą o graczach i zoptymalizowane do pracy przy jak najmniejszym wykorzystaniu zasobów komputera. BitDefender GameSafe to produkt przeznaczony dla użytkowników domowych, zawierający ochronę antywirusową, antyrootkit, antyspyware, antyphishing, zaporę sieciową oraz specjalny tryb gry (Gamer Mode).

Zazwyczaj gracze online poświęcają bezpieczeństwo na rzecz wygodnego grania, ze względu na opóźnienia powodowane przez oprogramowanie ochronne. Spowolnienie gracza może czasem stanowić kwestię życia i śmierci w wirtualnym świecie. GameSafe został zaprojektowany tak, aby w minimalnym stopniu wykorzystywać moc procesora, pamięć fizyczną i wirtualną, co pozwala graczom na płynne i nieprzerywane rozgrywki w sieci.

Po wejściu w Tryb Gry BitDefender GameSafe minimalizuje zużycie pamięci i czasu procesora, odkłada zadania automatycznej aktualizacji i skanowania, eliminuje wyświetlanie komunikatów i powiadomień oraz skanuje tylko najważniejsze pliki.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook