Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » Avira Internet Security Suite 15.0.2101.2070

Avira Internet Security Suite

15.0.2101.2070
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
153 MB
Aktualizacja:
25.01.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2730 (110 w tym miesiącu)
Opis Avira Internet Security Suite 15.0.2101.2070
 
 

Avira Internet Security Suite to zaawansowany pakiet antywirusowy zapewniający skuteczną ochronę systemu operacyjnego przed wirusami, a także oferujący możliwość naprawy i optymalizacji komputera.

Program Avira Internet Security Suite posiada zaawansowaną ochronę systemu w czasie rzeczywistym, a także nowoczesną technologię „w chmurze” do wykrywania wirusów i innych szkodników. Program posiada też ochronę dysku sieciowego oraz moduł do wykrywania szkodliwych stron internetowych. Na szczególną uwagę zasługują też dodatkowe narzędzia do ochrony komputera przed włamaniem i kradzieżą danych osobowych.

Avira Internet Security Suite oferuje dostęp do wirtualnego dysku (5GB przestrzeni na dysku), protekcję dla systemu Android oraz skanowanie przychodzących i wysyłanych wiadomości e-mail. Avira Internet Security Suite zawiera też ochronę przed rootkitami, które aktywują się po uruchomieniu komputera. Warto również wspomnieć o nowoczesnym module proaktywnym (ProActiv) do wykrywania nieznanych malware i innych szkodników.

Oprócz tego został wyposażony w tryb gry (Game Mode), który wyłącza niepotrzebne powiadamiania podczas grania i oglądania filmów na komputerze. Avira Internet Security Suite usuwa błędy na dysku twardym, zwiększa jego pojemność poprzez usuwanie zbędnych plików, a także przyśpiesza uruchamianie i działanie samego systemu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook