Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » Avira Family Internet Protection Suite 2015

Avira Family Internet Protection Suite

2015
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
3.3 MB
Aktualizacja:
09.06.2015
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
1
Oceń:
Pobrano:
765 (3 w tym miesiącu)
Opis Avira Family Internet Protection Suite 2015
 
 

Avira Family Internet Protection Suite to zaawansowana platforma składająca się z modułu antywirusowego i zapory ogniowej, a także z wielu innych przydatnych narzędzi zabezpieczających komputer przed różnymi zagrożeniami z sieci. Avira Family Internet Protection Suite to idealne oprogramowanie dla rodziców, którzy zamierzają ochronić swoje dzieci korzystających z internetu.

Program Avira Family Internet Protection Suite posiada wbudowaną ochronę rodzicielską do ochrony dzieci i innych użytkowników spędzających wolny czas przed komputerem. Rodzice mogą korzystać z zaawansowanych narzędzi do monitorowania swoich pupili, a także chronić je przed nieodpowiednimi witrynami internetowymi. Dotyczy to zarówno portali dla dorosłych jak i również serwisów społecznościowych typu Facebook.

Program Avira Family Internet Protection Suite zawiera zaawansowaną ochronę systemu w czasie rzeczywistym, a także nowoczesną technologię „w chmurze” do wykrywania wirusów i innych szkodników. Program posiada też ochronę dysku sieciowego oraz moduł do wykrywania szkodliwych stron internetowych. Na szczególną uwagę zasługują też dodatkowe narzędzia do ochrony komputera przed włamaniem i kradzieżą danych osobowych.

Avira Family Internet Protection Suite oferuje dostęp do wirtualnego dysku (5GB przestrzeni na dysku), protekcję dla systemu Android oraz skanowanie przychodzących i wysyłanych wiadomości e-mail. Avira Family Internet Protection Suite zawiera też ochronę przed rootkitami, które aktywują się po uruchomieniu komputera. Warto również wspomnieć o nowoczesnym module proaktywnym (ProActiv) do wykrywania nieznanych malware i innych szkodników.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook