Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » Arcabit Endpoint Security

Arcabit Endpoint Security

pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
239 MB
Aktualizacja:
08.02.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
836 (14 w tym miesiącu)
Opis Arcabit Endpoint Security
 
 

Arcabit Endpoint Security to kompleksowe rozwiązanie do ochrony stacji roboczych, serwerów plików i urządzeń mobilnych. Oparte jest na dwóch silnikach antywirusowych oraz ochronie w chmurze.

System ochrony plików działa w czasie rzeczywistym i kontroluje wszystkie wykorzystywane w systemie pliki, zarówno te otwierane, modyfikowane i tworzone przez użytkownika jak i te, przetwarzane przez aplikacje pracujące w tle. Inteligentne mechanizmy skanujące gwarantują optymalne wykorzystanie zasobów systemowych i dostosowanie obciążenia do potrzeb użytkownika.

Wśród innych funkcji programu znajdziemy ochronę poczty, przeglądarki. Warto wspomnieć o nowatorskiej technologii Safe Storage, pozwalającej na ochronę ważnych danych (różnego rodzaju dokumentów, plików graficznych, baz, arkuszy itp.) przed ich niepożądaną modyfikacją, zaszyfrowaniem, zniszczeniem lub skasowaniem przez szkodliwe oprogramowanie jak również przez przypadkowe działanie użytkownika. SafeStorage przechowuje oryginalną zawartość dokumentów, zdjęć i innych ważnych plików użytkownika, niezależnie od tego, w jaki sposób są one modyfikowane lub kasowane.

Istnieje również możliwość tworzenia automatycznych kopii zapasowych, nadzorowania procesów, przenoszenia podejrzanych plików do kwarantanny czy też tworzenia ratunkowych płyt CD/DVD i pendrive.

Na uwagę zasługuje ponadto moduł do kontroli rodzicielskiej, który pozwala na zdefiniowanie reguł dostępu do stron w Internecie zarówno na podstawie ich adresów jak i zawartości. Oferuje zestaw gotowych reguł blokujących dostęp do treści niepożądanych oraz pracuje w oparciu o ustawienia definiowane indywidualnie dla każdego użytkownika systemu.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
01 Luty 2017 07:30
świetny pakiet i do tego polski, rewelacyjny safestorage... polecam wszystkim niezdecydowanym
POKAŻ ()

Facebook