AVG Ultimate

2021
pakiety zabezpieczeń
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
361 MB
Aktualizacja:
11.02.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2449 (16 w tym miesiącu)
Opis AVG Ultimate 2021
 
 

AVG Ultimate to zestaw ponad 80 aplikacji, które ochronią oraz przyspieszą pracę komputera i smartfona. Pełna funkcjonalność dostępna jest po zakupie jednej subskrypcji ważnej na wszystkich urządzeniach. Dodatkowo panel AVG ZenTM daje dostęp do na zarządzania wszystkim z poziomu jednego ekranu.

Oprogramowanie pozwala na zdalne skanowanie oraz zarządzanie wieloma urządzeniami z jednego ekranu. Dzięki funkcji Anti-Theft można dodatkowo odnaleźć i zablokować swój telefon.

AVG Ultimate oferuje również tryby wydłużające czas działania baterii w tym tryb ekonomiczny, który zmniejsza ilość energii pobieranej przez procesor oraz wyłącza zbędne procesy oraz tryb samolotowy, który oszczędza jeszcze więcej energii i dostosowuje się do przepisów bezpieczeństwa linii lotniczych.

Wśród innych narzędzi znajdziemy defragmentator rejestru, funkcję do oczyszczania pulpitu z nieaktywnych skrótów czy Disk Cleaner usuwający niepotrzebne pliki z dysku twardego. Nie zabrakło także modułu do optymalizacji działania systemu w czasie rzeczywistym i mechanizmu zarządzania aktywnymi procesami.

AVG Ultimate to także wbudowany antywirus blokujący wirusy, trojany, robaki, rootkity, malware. Oprócz tego program skanuje pocztę elektroniczną w poszukiwaniu zagrożeń. Warto dodać, że identyfikacja wielu zagrożeń odbywa się w chmurze. Oznacza to, że każdy nowy szkodliwy plik wykryty u jednego użytkownika automatycznie blokowany jest u innych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook