Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » pakiety zabezpieczeń » AVG Internet Security 22.4

AVG Internet Security

22.4
pakiety zabezpieczeń
Rozmiar:
259 KB
Aktualizacja:
03.05.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
3.9
Oceń:
Pobrano:
192791 (134 w tym miesiącu)
Opis AVG Internet Security 22.4
 
 

Produkt AVG Internet Security zapewnia wielowarstwową ochronę przed działaniem wirusów czy prób zdalnego przejęcia kontroli nad komputerem.

Wśród najważniejszych funkcji AVG Internet Security na pierwszy plan wysuwa się całkowicie odnowiony interfejs, który zapewnia łatwy dostęp do najczęściej używanych ustawień. Jest przyjazny dla najnowszych urządzeń wyposażonych w ekrany dotykowe. Poprawiono skuteczność dzięki redukcji czasu rozruchu o 26%, przyspieszono czas skanowania o 36%, a interfejs użytkownika ładuje się 200% szybciej.

Posiada tryb AVG Turbo Scan, który dzięki inteligentnemu skanerowi skraca czas testów antywirusowych (skanowanie zgodnie z kolejnością plików na dysku). Pojawiła się udoskonalona, a zarazem prostsza w obsłudze zapora internetowa, która pozwala użytkownikowi wybrać sposób personalizacji ustawień ochrony swojej prywatności i tożsamości online. Oprócz kilku warstw zabezpieczeń AVG, system AVG Internet Security zawiera zintegrowaną Zaporę, technologię AVG LinkScanner, AVG Anti-Spam, Anti-Spyware i ochronę przed hakerami WiFi.

AVG Internet Security łączy w sobie jeszcze więcej unikalnych funkcji, które zwiększają bezpieczeństwo i chronią prywatność użytkownika. Pojawił się AVG Accelerator – przyśpieszający ładowanie strumieni internetowych (np YouTube). Dodano też tryb Gry, który zwiększa płynność funkcjonowania systemu – zwłaszcza podczas grania w gry wideo. Oprócz tego zaimplementowano narzędzie Sejf Danych, który służy do przechowywania cennych danych na wirtualnym dysku. Zobacz również:
Recenzja pakietu AVG Internet Security 2013

Wybór Redakcji Instalki.pl
Program otrzymał wyróżnienie "Wybór Redakcji". Rekomendacja stanowi gwarancję oprogramowania wysokiej jakości, która została doceniona przez ekspertów.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
05 Czerwiec 2020 10:31
Najlepszy pakiet zabezpieczeń z wielu przeze mnie sprawdzanych. Łatwy w obsłudze i do tego komunikatywny. Jego komunikaty w rodzaju ,,wirus musiałby być szalony" codziennie mnie rozbawiają. Oskar Wizard
POKAŻ ()

Facebook