Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » pakiety graficzne » Adobe Creative Cloud 5.10.0.573

Adobe Creative Cloud

5.10.0.573
pakiety graficzne
Rozmiar:
328 MB
Aktualizacja:
07.03.2023
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
pakiety graficzne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
9031 (93 w tym miesiącu)
Opis Adobe Creative Cloud 5.10.0.573
 
 

Adobe Creative Cloud Desktop jest rozwiązaniem łączącym w sobie wszystkie składniki pakietu Creative Cloud, czyli znane aplikacje do tworzenia i edycji grafiki, wideo czy stron internetowych.

Oferuje ono dostęp do takich produktów jak Photoshop CC, Illustrator CC, InDesign CC, Flash CC, Dreamweaver CC, Adobe Premiere Pro CC oraz After Effects CC.

W celu zainstalowania oprogramowania należy pamiętać o założeniu konta Adobe Creative Cloud, które wymagane jest do zalogowania się do programu. Produkt wyróżnia prosty i intuicyjny interfejs, z poziomu którego możemy pobrać wersje testowe poszczególnych składników pakietu, również w języku polskim, który należy wybrać z zakładki Preferences.

Oprócz usprawnienia pobierania i instalowania oprogramowania, narzędzie automatycznie skanuje zasoby producenta w poszukiwaniu aktualizacji, co gwarantuje zachowanie najwyższego bezpieczeństwa i dostępu do najnowszych funkcjonalności. Adobe Creative Cloud integruje się również z platformą Behance, czyli miejscem, gdzie twórcy, fotografowie, artyści mogą publikować swoje prace.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook