Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » pakiety biurowe » Neat Office 3.3.2.0

Neat Office

3.3.2.0
pakiety biurowe
Rozmiar:
281 MB
Aktualizacja:
15.01.2022
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
pakiety biurowe
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
2740 (115 w tym miesiącu)
Opis Neat Office 3.3.2.0
 
 
Neat Office to pakiet biurowy składający się z edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego i przeglądarki plików PDF. Jak sama nazwa wskazuje, cechuje się prostym i minimalistycznym wyglądem interfejsu, wzorowanym na Microsoft Office.

Edytor tekstu jest również bardzo wygodny i prosty w obsłudze. Oferuje kompatybilność ze wszystkimi formatami plików tekstowych. Nie mogło w nim zabraknąć najważniejszych funkcji takich jak formatowanie tekstu, predefinowane widoku dokumentów i układ stron coś na wzór Worda, sprawdzanie pisowni, tworzenie i dzielenie dokumentów na różne sekcje – dodawanie nagłówków, kolumn a nawet uproszczone korzystanie z hiperłączy. Edytor tekstowy doskonale się sprawdzi przy pisaniu rozmaitych artykułów, a nawet felietonów czy powieści. Obsługuje takie formaty jak DOCX, HTML, RTF, TXT, XML, ODT, EPUB, MHT, i DOC.

Znajdziemy w nim również arkusz kalkulacyjny, za pomocą któego możemy tworzyć i edytować tabele, a także wykonywać różne obliczenia i analizy danych. Użytkownicy mogą można tworzyć tabele automatycznie obliczające sumy wprowadzanych wartości liczbowych, drukować czytelne zestawienia danych oraz tworzyć proste wykresy.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook