Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » pakiety biurowe » LibreOffice 7.5.4

LibreOffice

7.5.4
pakiety biurowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
335 MB
Aktualizacja:
08.06.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
pakiety biurowe
Ocena:
4.4
Oceń:
Pobrano:
102369 (711 w tym miesiącu)
Opis LibreOffice 7.5.4
 
 

LibreOffice to bezpłatny, wieloplatformowy i wielofunkcyjny pakiet biurowy, który jest w pełni kompatybilny z innymi programami biurowymi wielu producentów (np z Microsoft Office).

Czytelne i wszechstronne narzędzia i aplikacje dostępne w pakiecie LibreOffice Community pozwolą wykorzystać pełny potencjał w pracy biurowej lub we własnych projektach. Libreoffice pozwoli nam tworzyć i edytować dokumenty, broszury, prace naukowe, raporty finansowe, a nawet prezentacje czy rysunki techiczne.

Pakiet powstał po tym jak firma Oracle przejęła Sun Microsystems (Sun), dotychczasowego zwierzchnika i sponsora oprogramowania OpenOffice.org. Za jego pomocą otworzymy i wyedytujemy pliki w wielu popularnych formatach - MS Word (.doc, .docx), Excel (.xls, .xlsx), PowerPoint (.ppt, .pptx), Visio i Publisher.

W skład pakietu wchodzą następujące programy:

Writer (Dokument Tekstowy) – edytor tekstu, wzorowany na Microsoft Word. Posiada niemal identyczne funkcje i zastosowania. Idealnie nadaje się do szybkiego napisania listu lub nawet całej książki z tabelami, ilustracjami i bibliografią.
Calc (Arkusz kalkulacyjny) – znakomity arkusz do porównywania danych, przeprowadzania analizy i tworzenia wykresów. W pełni zintegrowany system pomocy wspomaga tworzenie skomplikowanych formuł.
Impress (Prezentacje) – przydatny program tworzenia efektywnych prezentacji multimedialnych.
Draw (Rysunek) – edytor graficzny do tworzenia wykresów i rysunków od zera. Proste narzędzie przeznaczone zarówno dla początkujących użytkowników i zaawansowanych grafików.
Base – narzędzie do tworzenia bazy danych.
Formuła (Math) – proste narzędzie do obliczania formuł, czyli równań i zapisów matematycznych. Idealne narzędzie do obliczania działań w dziedzinie matematyki, chemii czy nawet fizyki.
Uwaga:
W naszej bazie plików dostępna jest również wersja przenośna LibreOffice Portable

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
14 Listopad 2018 12:37
Świetny bezpłatny program biurowy. Lepszy od Open Office, z którym były problemy
POKAŻ ()

Facebook