Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » p2p » uTorrent 3.5.5.45828

uTorrent

3.5.5.45828
p2p
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
21.11.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
p2p
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
6938650 (23140 w tym miesiącu)
Opis uTorrent 3.5.5.45828
 
 
μTorrent to najpopularniejszy obecnie klient sieci BitTorrent. Za jego pomocą możemy pobierać i udostępniać pliki w sieci P2P.

Aplikacja integruje się z systemem i po instalacji staje się domyślnym programem obsługującym pliki Torrent. Co ważne program nie obciąża systemu - według producenta zajmuje zwykle nie więcej niż 6MB pamięci i jego praca jest wręcz nieodczuwalna dla użytkownika. Cały μTorrent zwarty jest w jednym pliku dzięki czemu nie wymaga dużo miejsca na dysku.

Oferuje przyjazny, czytelny i w pełni spolszczony interfejs. Posiada wbudowany kreator do tworzenia nowych plików w formacie .torrent, a także oferuje dostęp do zaawansowanych opcji konfiguracyjnych – za pomocą których ustawimy kolejność pobierania plików, ustalimy harmonogram zadań, skonfigurujemy prędkość wysyłania i pobierania danych, a także wykonamy test przekierowanego portu i połączenia internetowego. W μTorrent znajdziemy też wbudowany czytnik kanałów RSS i możliwość wykupienia wersji μTorrent Plus, która rozszerzy funkcjonalność programu – zabezpieczając komputer zintegrowanym antywirusem.

Program μTorrent posiada technologię streamingu, umożliwiająca użytkownikowi odtwarzanie materiału przed kompletnym pobraniem pliku. Istnieje też możliwość zdalnego zarządzania programem bezpośrednio z poziomu przeglądarki lub z urządzenia przenośnego wyposażonego w system Android.

Uwaga:
W naszej bazie plików znajdziecie uTorrent web, alternatywna wersja uTorrent uruchamiana przez przeglądarkę internetową.  Oprocz tego, znajdziecie również starszą i nadal popularną wersję - uTorrent 2.2.1 (dostępna z listy rozwijanej). Osoby chcące skorzystać z wersji przenośnej mogą pobrać ją tutaj: uTorrent Portable.

Zobacz również poradniki do programu:

rozwiń opis
Opinie użytkowników (3)
Gość
01 Grudzień 2020 18:29
https://www.chemcook.com/fifty-shades-of-swinger-4__trashed/

https://www.doornight.com/sissy-husband-becomes-a-cuckold/

https://www.mainmovs.com/exhibitionist-wife-162part-5-heather-wets-her-pussy-on-the-beach-in-the-shower-voyeurs-f/

https://www.masturbaza.com/tag/guys/

https://www.vulpyx.com/pool-party-turns-into-group-sex/
Gość
22 Kwiecień 2017 15:57
wirus !!!!!!!!!!
Gość
11 Sierpień 2016 08:33
super apka
POKAŻ ()

Facebook