Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » p2p » uTorrent 3.6

uTorrent

3.6
p2p
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5 MB
Aktualizacja:
06.01.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
p2p
Ocena:
4.6
Oceń:
Pobrano:
7336037 (7091 w tym miesiącu)
Opis uTorrent 3.6
 
 
μTorrent to najpopularniejszy obecnie klient sieci BitTorrent. Za jego pomocą możemy pobierać i udostępniać pliki w sieci P2P.

Aplikacja integruje się z systemem i po instalacji staje się domyślnym programem obsługującym pliki Torrent. Co ważne program nie obciąża systemu - według producenta zajmuje zwykle nie więcej niż 6MB pamięci i jego praca jest wręcz nieodczuwalna dla użytkownika. Cały μTorrent zwarty jest w jednym pliku dzięki czemu nie wymaga dużo miejsca na dysku.

Oferuje przyjazny, czytelny i w pełni spolszczony interfejs. Posiada wbudowany kreator do tworzenia nowych plików w formacie .torrent, a także oferuje dostęp do zaawansowanych opcji konfiguracyjnych – za pomocą których ustawimy kolejność pobierania plików, ustalimy harmonogram zadań, skonfigurujemy prędkość wysyłania i pobierania danych, a także wykonamy test przekierowanego portu i połączenia internetowego. W μTorrent znajdziemy też wbudowany czytnik kanałów RSS i możliwość wykupienia wersji μTorrent Plus, która rozszerzy funkcjonalność programu – zabezpieczając komputer zintegrowanym antywirusem.

Program μTorrent posiada technologię streamingu, umożliwiająca użytkownikowi odtwarzanie materiału przed kompletnym pobraniem pliku. Istnieje też możliwość zdalnego zarządzania programem bezpośrednio z poziomu przeglądarki lub z urządzenia przenośnego wyposażonego w system Android.

Uwaga:
W naszej bazie plików znajdziecie uTorrent web, alternatywna wersja uTorrent uruchamiana przez przeglądarkę internetową.  Oprocz tego, znajdziecie również starszą i nadal popularną wersję - uTorrent 2.2.1 (dostępna z listy rozwijanej). Osoby chcące skorzystać z wersji przenośnej mogą pobrać ją tutaj: uTorrent Portable.

Zobacz również poradniki do programu:

rozwiń opis
Opinie użytkowników (4)
Gość
22 Kwiecień 2021 14:59
Полноценное продвижение сайтов в ТОП 10 по Москве и России от https://seo-bro.ru/ (https://seo-bro.ru/) - Услуги по раскрутке сайтов в Яндекс, Google от частного SEO специалиста с кейсами!


Сео продвижение дешево по низким ценам!
Gość
29 Styczeń 2021 18:59
Zacina sie
Gość
22 Kwiecień 2017 15:57
wirus !!!!!!!!!!
Gość
11 Sierpień 2016 08:33
super apka
POKAŻ ()

Facebook