Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » p2p » GoD 1.95

GoD

1.95
p2p
Rozmiar:
1.16 MB
Aktualizacja:
03.05.2010
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista/7
Kategoria:
p2p
Ocena:
1.3
Oceń:
Pobrano:
75204 (29 w tym miesiącu)
Opis GoD 1.95
 
 
GoD jest klientem nowej polskiej sieci do wymiany plików przez internet. Pobieranie odbywa się poprzez ściąganie plików z wielu źródeł jednocześnie. Zaletą programu jest możliwość wymiany plików między użytkownikami będących w różnych sieciach wewnętrznych. Aplikacja obsługuje własne linki do plików i serwerów, które można przesyłać swoim znajomym lub wstawiać na własną stronę internetową.
Zawartość programu może wprowadzić w błąd. Zalecamy zwrócić szczególną uwagę na informację o płatności i kosztach wiadomości SMS.
Wewnętrzny odtwarzacz multimedialny posiada funkcję podglądu plików, które są ciągle w trakcie pobierania oraz tych, które zostały już pobrane w całości, co bardzo pomaga podczas wyboru własciwej piosenki, czy filmu. Aplikacja jest w całości wolna od programów szpiegowskich, wirusów i trojanów. Program ma wbudowaną automatyczną aktualizację, która zapewnia użytkownikom posiadanie najnowszej wersji programu.

GoD ma własną przeglądarkę internetową, dzięki której możemy odwiedzać swoje ulubione witryny. Podczas wymiany plików możemy porozmawiać z innymi użytkownikami sieci na rozbudwanym czacie. Zaletą czatu jest możliwość kolorowania nazwy użytkownika, rozmowy prywatnej, tworzenia własnych pokoi, a nawet wstawiania obrazków i dźwięków.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
10 Październik 2020 19:38
Kiedyś się skusiłem żeby wysłać esemesa bo była promocja z 9zl chyba(nie pamietam dokładnie z ilu) na zeta z groszem wysłałem i co ? Pociągnęło oryginalną cenę nie promocyjną oczywiście olalem to ale pech chciał, ze dosłownie na następny dzień musiałem ten program przeinstalować z powodów technicznych i oczywiście kod nie działał już nie wspominając o wsparciu technicznym, ktoś kaskę nabijał;) PS sam nie wierze dałem komentarz do programu którego już nikt od lat pewnie nie aktualizuje :) ale ch*j tyle lat to w sobie dusilem :) a w tamtych czasach jak z konta uciekła kasa to bolało :)
POKAŻ ()

Facebook