Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » p2p » FreeNet 0.7.5.1497

FreeNet

0.7.5.1497
p2p
Rozmiar:
78 MB
Aktualizacja:
05.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
p2p
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
4157 (13 w tym miesiącu)
Opis FreeNet 0.7.5.1497
 
 

FreeNet jest platformą opartą o sieci P2P zapewniającą anonimowość w Internecie. Już na wstępie należy zaznaczyć, że narzędzie oparte jest na maszynie Java, stąd też wymagane jest posiadanie jej zainstalowanej w systemie. Działanie programu polega na tym, że łączy się z siecią Freenet poprzez przeglądarkę internetową szyfrując zarówno pobierane jak i wysyłane dane.

Tuż po uruchomieniu narzędzia, do dyspozycji mamy trzy tryby bezpieczeństwa. Pierwszy pozwala na połączenie z każdym użytkownikiem FreeNet, zaś ograniczenie drugiego polega na tym, że dane mogą być transmitowane tylko pomiędzy wybranymi użytkownikami. Ostatni z trybów charakteryzuje się możliwością indywidualnej konfiguracji poszczególnych aspektów bezpieczeństwa i prywatności.

FreeNet operuje w ramach dwóch trybów: darknet, gdzie dostęp mają jedynie nasi przyjaciele oraz openet, dostępny dla wszystkich innych osób korzystających z FreeNet. Aplikacja gwarantuje zachowanie najwyższego poziomu prywatności w zakresie przeglądania stron internetowych, korzystania z aplikacji, pluginów, wysyłania wiadomości e-mail czy nawet tworzenia zakładek. Narzędzie oferuje możliwość podglądu listy aktualnie zarejestrowanych użytkowników oraz statystyk ruchu sieciowego.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook