Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » organizery » WinWorkBar 1.3

WinWorkBar

1.3
organizery
Rozmiar:
593 KB
Aktualizacja:
03.08.2010
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows 9x/Me/2000/XP
Kategoria:
organizery
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1858 (17 w tym miesiącu)
Opis WinWorkBar 1.3
 
 
WinWorkBar pozwala łatwo i w wygodny sposób zapisywać zadania do zrobienia oraz notatki. Notatki służą do szybkiego zapamiętania jakiejś informacji (np. tekstu z przeglądanej strony www, czy pomysłu). Zadania są natomiast rodzajem notatek, o których program przypomni w ustalonym terminie.

Zadania i notatki można przydzielać do różnych kategorii i potem łatwo je filtrować. O terminie wykonania zadania użytkownik zostanie powiadomiony sympatycznym okienkiem i ustawionym dźwiękiem.

Po uruchomieniu programu, użytkownik zobaczy w formie świetnego raportu zestawienie zadań do wykonania i notatek na bieżący dzień, wyświetlonych w kolejności wykonania wg godziny. Stan każdej pozycji zadania opisany jest graficznie w wyjątkowo przyjazny i zrozumiały sposób. Dodatkowo można przeglądać zadania do wykonania na inny dzień przy użyciu kolorowego kalendarza. Czas oraz data są stale wyświetlane i dobrze widoczne.

Pozostałe funkcje programu, to: intuicyjne wyszukiwanie, eksport danych do formatu html i przeglądanie oraz drukowanie ich w przeglądarce, eksport i import danych w formacie XML, zaawansowane filtrowanie list, wyliczanie matematycznych wyrażeń w treści zadania/notatki, automatyczne chowanie/pokazywanie głównego okna, obsługa podstawowych funkcji klawiszami HotKey bez użycia myszy.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook