Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » organizery » VueMinder Lite 2021.02

VueMinder Lite

2021.02
organizery
Rozmiar:
33 MB
Aktualizacja:
09.05.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
organizery
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
2216 (40 w tym miesiącu)
Opis VueMinder Lite 2021.02
 
 
VueMinder Lite to bezpłatny organizer składający się z terminarza i wygodnego w obsłudze kalendarza. Umożliwia planowanie zadań i zapisywanie wszystkich zbliżających się różnych wydarzeń – na przykład spotkania służbowe. 

Posiada niezbędne narzędzia do automatycznej synchronizacji danych z programem Outlook lub kalendarzem Google oraz drukowania kalendarzy w różnych układach i stylach i wyświetlania organizera na pulpicie systemowym w formie gadżetu (można go dowolnie dostosować do własnych potrzeb). 

VueMinder Lite przypomina użytkownikom o zbliżających się wydarzeniach za pośrednictwem poczty elektronicznej lub wiadomości SMS. W każdej opisywanej notatce możemy dodawać pliki graficzne, dźwiękowe, a nawet dokumenty.

Uwaga:
VueMinder jest dostępny za darmo (Lite), ale posiada liczne ograniczenia. Wykupując lub testując wersję próbną – Pro / Ultimate, uzyskamy dostęp do wszystkich funkcji i narzędzi programu. Szczegółową listę różnić pomiędzy tymi wersjami, znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook