Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » organizery » Testa Planer 12.0.2.1

Testa Planer

12.0.2.1
organizery
Rozmiar:
1.4 MB
Aktualizacja:
15.03.2017
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
organizery
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1030 (38 w tym miesiącu)
Opis Testa Planer 12.0.2.1
 
 
Testa Planer to bezpłatny program do planowania zadań. Program pozwala tworzyć powiązane tematycznie listy: zadań do wykonania, spraw do załatwienia, pomysłów do przemyślenia, rzeczy do kupienia, spotkań, umów  itd.

Zadania na listach przypisywane są do zdefiniowanych tematów i oznaczone statusem. Statusy odzwierciedlają stopień wykonania zadania, np. Planowane, Wykonane, Ważne, Anulowane itd. Program może być wykorzystany w życiu prywatnym oraz w działalności biznesowej.

Testa Planer szczególnie polecany jest osobom zapracowanym i kreatywnym, mającym wiele spraw na głowie i wiele pomysłów wartych odnotowania. Program nie posiada klasycznego widoku terminarza, w którym na siatce tygodniowej wpisywane są zadania i spotkania. Zamiast tego w tablicy, wyświetlane są odpowiednio posortowane zadania przypisane do zdefiniowanych wcześniej tematów i statusów. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć przeszukiwania wielu stron terminarza celem odnalezienia wpisanego i niezrealizowanego zadania.

Hierarchiczne menu zadań i statusów oraz odpowiedni porządek sortowania pozwala błyskawicznie wyświetlić żądaną listę i zorientować się czy wszystkie zadania terminowe zostały zrealizowane, czy przekroczone zostały terminy, jaki jest plan realizacji zadań na najbliższe dni.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook