Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » organizery » Pimero 2020 R1

Pimero

2020 R1
organizery
Rozmiar:
105 MB
Aktualizacja:
22.02.2020
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
organizery
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
657 (13 w tym miesiącu)
Opis Pimero 2020 R1
 
 
Pimero to kompleksowy organizer do planowania zadań, zarządzania czasem i notowania istotnych informacji. 

Jednym z najważniejszych elementów programu jest zintegrowany kalendarz, za pomocą którego możemy grupować, filtrować i dzielić się wydarzeniami z innymi użytkownikami Pimero. Kalendarz jest w pełni konfigurowalny i możemy go dostosować do własnych potrzeb. Obsługuje metodę “przeciągnij i upuść”. oraz umożliwia zmianę widoku na cykl dzienny, tygodniowy lub miesięczny.

Pimero  pozwala nam wysyłać i odbierać wiadomości e-mail, bezpośrednio z poziomu oprogramowania. Obsługuje protokoły POP i IMAP. Drukuje wiadomości do pliku HTML, a także posiada specjalną opcję potwierdzania wysyłanych wiadomości. Organizer został również wyposażony w menadżer kontaktów, w którym możemy dodawać i zapisywać informacje o znajomych lub innych użytkownikach.

Korzystając z programu, możemy dzielić się informacjami z innymi użytkownikami Pimero, tworzyć zadania dla wielu użytkowników w tym samym czasie i dostosowywać uprawnienia dla pojedynczej osoby lub całej grupy użytkowników. Dzielenie się informacjami z użytkownikami Pimero wymaga posiadania płatnej wersji organizera!

Pimero importuje dane z Outlooka oraz kontakty z komunikatora Skype. Ponadto, jest w pełni kompatybilny z kontem Google i umożliwia synchronizację terminów, zadań i kontaktów pomiędzy tymi kontami. Dotyczy to również urządzeń przenośnych z zainstalowanym Androidem. Po zainstalowaniu programu (Pimero Mobile) na smartfonie, możemy też synchronizować dane pomiędzy komputerem PC, a urządzeniem przenośnym (lub odwrotnie).

Uwaga:
Pimero jest dostępny również za darmo do użytku osobistego. Wersja bezpłatna posiada nieliczne ograniczenia względem wersji komercyjnych. Na oficjalnej stronie producenta, znajdziecie pełną liste różnic pomiędzy tymi wersjami oprogramowania. 
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook