Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » organizery » Outlook on the Desktop 4.0.202

Outlook on the Desktop

4.0.202
organizery
Rozmiar:
2.4 MB
Aktualizacja:
13.09.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
organizery
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2152 (36 w tym miesiącu)
Opis Outlook on the Desktop 4.0.202
 
 

Outlook on the Desktop to w pełni darmowa i innowacyjna aplikacja umożliwiająca efektywniejsze wykorzystanie Microsoft Outlook Calendar. Narzędzie pozwala na uruchomienie kalendarza w postaci półprzeźroczystego okna na pulpicie, dzięki czemu nie musimy już za każdym razem włączać Microsoft Outlook Calendar, teraz wszystko mamy w pełni czytelne i zarazem funkcjonalnie wykorzystane.

Okno aplikacji oferuje podgląd zawartości skrzynki pocztowej, usprawnia zarządzanie kontraktami oraz zaplanowanymi zadaniami. Oprogramowanie nieustannie działa w zasobniku systemowym. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy, uzyskujemy dostęp do menu, z którego szybko przełączymy się pomiędzy kalendarzem, zadaniami czy skrzynką odbiorczą.

Zmodyfikujemy również widoki terminarza, gdyż aplikacja obsługuje trzy: dzienny, tygodniowy oraz miesięczny. Nic również nie stoi na przeszkodzie, by okno przenosić w dowolne miejsce na pulpicie.

UWAGA!
Aplikacja wymaga zainstalowanego w systemie programu Microsoft Outlook w wersji co najmniej 2000 bądź wyższej, a także Microsoft .NET Framework 2.0.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook