Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » organizery » Notezilla 9.0.11

Notezilla

9.0.11
organizery
Rozmiar:
25 MB
Aktualizacja:
30.08.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
organizery
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1605 (33 w tym miesiącu)
Opis Notezilla 9.0.11
 
 

Notezilla to przydatne narzędzie do tworzenia wirtualnych karteczek na pulpicie systemowym. Za jego pomocą możemy tworzyć różne notatki przypominające o zbliżającym się wydarzeniu lub informujące o wykonaniu dowolnego zadania.

Notezilla to niezbędne oprogramowanie do organizowania swojej pracy lub innych nie mniej istotnych rzeczy. Notezilla pozwala przypinać karteczki do pulpitu systemowego, otwartych dokumentów, przeglądanych stron internetowych lub innych aktywnych aplikacji. Użytkownicy mogą tworzyć foldery i segregować w nich karteczki oraz inne notatki, a także synchronizować notki pomiędzy komputerami i urządzeniami przenośnymi typu iPhone, iPad, Android czy Windows Phone.

Oprócz tego można kopiować i wklejać poszczególne zawartości z innych dokumentów, dzielić się utworzonymi notatkami ze znajomymi czy tworzyć własne kopie zapasowe, w celu zabezpieczenia przed awarią komputera. Notezilla posiada również dostęp do różnych motywów graficznych, za pomocą których możemy uatrakcyjnić nasze notatki na pulpicie.

Uwaga:

Program dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook