Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » organizery » INFORorganizer 2.0

INFORorganizer

2.0
organizery
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
32 MB
Aktualizacja:
01.12.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
organizery
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1471 (20 w tym miesiącu)
Opis INFORorganizer 2.0
 
 

INFORorganizer to bezpłatny i wygodny terminarz, przypominający o ważnych terminach i spotkaniach, informujący na bieżąco o zmianach w prawie, a także dostarczający kalkuatory niezbędne do pracy i udostępniający najświeższe aktualności ze świata biznesu i nie tylko.

INFORorganizer wyświetla najnowsze informacje o rachunkowości, prawie, podatkach i pozostałych aktualnościach związanych z pracą. Wyświetla też wskażniki i stawki, czyli m.in: przeciętne miesięczne wynagrodzenie, ceny towarów i usług konsumpcyjnych oraz stopy referencyjne oprocentowania rynkowego.

Oprogramowanie oferuje wbudowany kalendarz, dzięki któremu możemy tworzyć harmonogram zbliżających się ważnych wydarzeń (spotkania, imprezy okolicznościowe itp). Istnieje możliwość wpisywania własnych notatek i konfigurowania i dostosowywania alarmu przypominającego o ważnych terminach. Oprócz tego, zapewnia szybki dostęp do aktywnych formularzy z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości, prawa gospodarczego oraz prawa pracy i ubezpieczeń.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook