Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » organizery » Freebie Notes 3.69

Freebie Notes

3.69
organizery
Rozmiar:
2.36 MB
Aktualizacja:
25.11.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
organizery
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
549 (5 w tym miesiącu)
Opis Freebie Notes 3.69
 
 

Freebie Notes to bezpłatny, elektroniczny notes do zamieszczania własnych notatek na ekranie pulpitu. Wspomaga organizowanie zadań i jest niezwykle przydatny do pracy w biurze (przy komputerze). Został wyposażony w funkcję przypominającą o ważnych spotkaniach lub czynnościach, które musimy wykonać w danym dniu.

Program Freebie Notes tworzy elektroniczne notatki (w formie naklejek), które przypominamy w dowolnym miejscu na pulpicie. Pozwala tworzyć nieograniczoną ilość karteczek. Użytkownicy mogą zamieszczać w nim ważne informacje lub zapisywać jakiekolwiek zbliżające się wydarzenia. Tworząc notatkę możemy napisać dowolny tekst, ustawić alarm za pomocą kreatora, w którym ustalimy dowolny tryb wywołania – określając dokładną godzinę lub włączyć automatyczne powiadamianie użytkownika po każdym uruchomieniu komputera.

Program posiada też możliwość zmian motywu graficznego (skórki) programu, a także posiada opcje za pomocą których włączymy efekty wizualne i przezroczystość w utworzonej notatce. Aplikacja pozwala też na zmianę czcionki, jej wielkości oraz położenia. Obsługuje też skróty klawiszowe i dodatkowe schematy dźwięku, przypominające o wykonaniu czynności. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook