Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » organizery » Efficient Address Book Free 5.60.559

Efficient Address Book Free

5.60.559
organizery
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
15.8 MB
Aktualizacja:
23.06.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
organizery
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
1882 (32 w tym miesiącu)
Opis Efficient Address Book Free 5.60.559
 
 

Efficient Address Book Free to bezpłatne i profesjonalne oprogramowanie do tworzenia i zarządzania książką adresową na komputerze. Za pomocą programu możemy dodawać nowe kontakty, a także modyfikować już istniejącą bazę danych. Program posiada prosty i intuicyjny interfejs oraz charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością.

Dodając nowy kontakt wyświetlają się specjalne pola, w których wpisujemy dane osobowe, firmę, stanowisko, adres zamieszkania, telefon komórkowy i domowy, adres e-mail oraz numer komunikatora. Ponadto możemy wszelkie kontakty uzupełnić dodatkowymi informacjami, takimi jak data urodzin, płeć, pseudonim, hobby, osobowość, zawód oraz rodzina. Nie zabrakło w nim też opcji pozwalających na dodawanie dowolnej ilości zdjęć oraz edytora tekstowego do pisania różnych komentarzy.

Korzystając z Efficient Address Book Free, możemy dodawać nieograniczoną ilość kontaktów, tworzyć kopie zapasowe (zabezpieczające dane w razie awarii komputera), a także szyfrować hasłem przechowywane dane i informacje odnośnie danego kontaktu. Oprócz tego program umożliwia drukowanie i wyszukiwanie kontaktów lub znajdujących się w nich informacji. 

Użytkownicy mogą również importować/eksportować bazę kontaktów do innego formatu, wyszukiwać informacji w prosty i szybki sposób przy użyciu przeglądarki, a także mają pełny dostęp do wielu różnych stylów graficznych interfejsu. 

W porównaniu do wersji komercyjnej programu, wyłączono możliwość udostępniania danych, porządkowania kontaktów według kategorii, czy sprawdzanie pisowni w edytorze tekstowym.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook