Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » organizery » Efficient Address Book 5.60.559

Efficient Address Book

5.60.559
organizery
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
16.6 MB
Aktualizacja:
23.06.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
organizery
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1046 (5 w tym miesiącu)
Opis Efficient Address Book 5.60.559
 
 

Efficient Address Book to podręczny i profesjonalny program do zarządzania kontaktami. Obsługuje nieskończoną ilość grup kontaktowych. Narzędzie dysponuje przyjaznym interfejsem i bogatą funkcjonalnością.

W programie możemy podać standardowe informacje o kontakcie, czyli dane osobowe, firma, miejscowość i ulica, wpisać numer telefonu domowego i służbowego, a także podać prawidłowy adres e-mail i stronę internetową. Oprócz tego użytkownicy mogą też podać datę urodzin, rocznicę, zawód, osobowość oraz dodać dowolną ilość zdjęć.

Efficient Address Book posiada również wbudowany edytor dokumentów, wzorowany na Microsoft Word, za pomocą którego możemy pisać komentarze do znajomych. Program został również wyposażony w nowoczesny mechanizm tworzenia kopii zapasowych danych, dzięki czemu nie musimy się martwić o utratę stworzonej bazy danych wszystkich kontaktów.

Program w porównaniu do wersji darmowej, pozwala na udostępnianie danych, a także umożliwia dodawanie załączników do kontaktów oraz nieograniczonej ilości zdjęć.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook