Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » organizery » C2NetCalendars 2.1.2.17

C2NetCalendars

2.1.2.17
organizery
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
7.8 MB
Aktualizacja:
11.05.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
organizery
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
6384 (22 w tym miesiącu)
Opis C2NetCalendars 2.1.2.17
 
 

C2NetCalendars to kalendarz grupowy przeznaczony dla tych, którzy chcą usprawnić zarządzanie terminami oraz organizację pracy w swojej firmie. Program umożliwia wielu użytkownikom jednoczesną pracę na wspólnych kalendarzach znajdujących się na różnych komputerach w sieci lokalnej lub Internecie. Użytkownicy mogą pracować z wieloma kalendarzami na jednym widoku. C2NetCalendars współdziała także z programem Microsoft Outlook pozwalając na udostępnianie pomiędzy użytkownikami kalendarzy Outlook'a bez konieczności posiadania serwera Exchange.

Funkcje programu pozwalają:
- Tworzyć i zapisywać widoki złożone z wielu kalendarzy użytkowników znajdujących się na różnych komputerach w sieci lokalnej lub w Internecie. - Zakładać nowe kalendarze i nadawać innym użytkownikom prawa dostępu do nich.

- Pracować z kalendarzami innych użytkowników prowadzonymi w Microsoft Outlook, dzięki temu możliwe jest udostępnianie pomiędzy użytkownikami kalendarzy Outlook'a bez kosztownego Exchange Server'a. Użytkownik uzyskujący dostęp do zdalnych kalendarzy Outlook'a sam nie musi mieć zainstalowanego programu Outlook, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów.

- Pracować z kalendarzami w trybie bez połączenia, gdy komputer, na którym kalendarz został utworzony, jest niedostępny. Wszelkie zmiany zostaną zsynchronizowane po ponownym uzyskaniu połączenia ze zdalnym komputerem.

- Tworzyć i edytować w kalendarzach terminy wraz z ich szczegółowymi danymi, takimi jak: tytuł, czas trwania, lokalizacja, kategorie, itp. - Przypisywać do terminów przypomnienia.

- Przypisywać terminom kolorowe kategorie.

- Tworzyć prywatne terminy, anonimowe dla innych użytkowników przeglądających Twój kalendarz.

- Drukować widoki zawierające dane z wielu kalendarzy różnych

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook