Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » organizery » AllMyNotes Organizer Deluxe Edition 2.84

AllMyNotes Organizer Deluxe Edition

2.84
organizery
Rozmiar:
4.65 MB
Aktualizacja:
11.09.2015
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
organizery
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1853 (10 w tym miesiącu)
Opis AllMyNotes Organizer Deluxe Edition 2.84
 
 

AllMyNotes Organizer Deluxe Edition jest to płatne to przydatny organizer do tworzenia i przechowywania ważnych informacji w jednym miejscu. Za pomocą tej aplikacji możemy zarządzać notatkami, organizować swój czas i zapisywać ważne, zbliżające się wydarzenia. Obsługa programu jest bardzo prosta, a w czasie jego użytkowania używamy myszki do przeciągania notatek lub folderów w odpowiednie miejsca.

Wszystkie notatki oparte są na strukturze drzewa. Każdą notatkę można dodawać do wybranych folderów i następnie możemy je modyfikować lub przenosić. Aplikacja umożliwia szyfrowanie danych, aby zabezpieczyć dostęp do notatek. AllMyNotes Organizer oferuje również możliwość szybkiego wyszukiwania informacji w czasie rzeczywistym oraz zawiera generator haseł, alarm i narzędzie zapisywania bazy danych w formacie BMP, JPEG, PNG, GIF, TXT, HTML i RTF.

AllMyNotes Organizer dostępny jest również w darmowej wersji Free Edition, w której wniesiono ograniczenia w postaci brakujących narzędzi do edycji notatek itp.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook