Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » organizery » AllMyNotes Organizer Free Edition 2.84

AllMyNotes Organizer

Free Edition 2.84
organizery
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.6 MB
Aktualizacja:
11.09.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
organizery
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5606 (15 w tym miesiącu)
Opis AllMyNotes Organizer Free Edition 2.84
 
 

AllMyNotes Organizer Free Edition jest to to przydatny organizer do tworzenia i przechowywania ważnych informacji w jednym miejscu. Za pomocą tej aplikacji możemy zarządzać notatkami, organizować swój czas i zapisywać ważne, zbliżające się wydarzenia. Obsługa programu jest bardzo prosta, a w czasie jego użytkowania używamy myszki do przeciągania notatek lub folderów w odpowiednie miejsca.

Wszystkie notatki oparte są na strukturze drzewa. Każdą notatkę można dodawać do wybranych folderów i następnie możemy je modyfikować lub przenosić. Aplikacja umożliwia szyfrowanie danych, aby zabezpieczyć dostęp do notatek. AllMyNotes Organizer oferuje również możliwość szybkiego wyszukiwania informacji w czasie rzeczywistym oraz zawiera generator haseł, alarm i narzędzie zapisywania bazy danych w formacie BMP, JPEG, PNG, GIF, TXT, HTML i RTF.

AllMyNotes Organizer dostępny jest również w płatnej wersji Deluxe Edition, w której znajdziemy więcej dostępnych narzędzi, w ty między innymi dołączanie zdjęć do notatek, kolorowanie folderów itp.

Uwaga:
Aby program AllMyNotes Organizer był w pełni darmowy, należy wejść do opcji "Szczegóły Aktywacji" i następnie wybrać odpowiednią edycję aplikacji. W naszym przypadku będzie to Edycja Darmowa (Bezpłatna).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook