Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » odzyskiwanie klucza » Stellar Data Recovery Free 10.0

Stellar Data Recovery Free

10.0
odzyskiwanie klucza
Rozmiar:
5 MB
Aktualizacja:
10.02.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
36 (36 w tym miesiącu)
Opis Stellar Data Recovery Free 10.0
 
 
Stellar Data Recovery Free to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych ze wszystkich typów urządzeń Windows - komputerów stacjonarnych, laptopów, ultrabooków itp.

Profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Windows odzyskuje wszystkie cenne dokumenty, wiadomości e-mail, zdjęcia, filmy i pliki audio , szybko i łatwo ze stacji roboczej. Wersja Premium dodatkowo zawiera narzędzie do naprawy uszkodzonych plików wideo np: MOV, MP4, M4V, 3G2, 3GP, F4V oraz narzędzie do naprawy uszkodzonych plików graficznych JPEG/JPG.

Stellar Data Recovery to preferowane oprogramowanie do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych - dokumentów, wiadomości e-mail, zdjęć, filmów, plików audio i innych - na dowolnym urządzeniu z systemem Windows. Zajmuje się wszelkiego rodzaju scenariuszami utraty danych, w tym przypadkowym formatowaniem dysku, uszkodzeniem dysku, zaszyfrowanymi dyskami twardymi i niezamierzonym usunięciem. Obsługuje odzyskiwanie danych z dysków i partycji FAT, ex-FAT i NTFS.
Uwaga:

Wersja darmowa umożliwia odzyskiwanie maksymalnie 1GB danych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook